Image 1

İlaç Etiketleri

Ülkemizde gelişmekte olan ilaç sektörü ile ürün çeşitliliği oldukça artış göstermektedir. Bizler istenilen her ürüne uygun kalite standartları ile etiketleri hazırlayıp sizlere sunmaktayız.

Devamı
Image 2

Gıda Etiketleri

Bilindiği gibi gıda sektörü her zaman hayatımızın vazgeçilmezleri arasında olmuştur. Binlerce ürün çeşitliliği ile sektör günden güne daha da büyümektedir.

Devamı
Image 3

Tekstil Etiketleri

Üzerimizdeki kıyafetlerin kalitesini gösteren kumaşı, markası, modeli bizler için önemlidir değil mi?

Devamı
Image 1

Kuyum Etiketler

Kuyumcularımızın ürünlerinin üzerinde bulunan fiyat-barkod etiketlerini dileğiniz renkte ürünlere uygun olarak hazırlayıp sizlere sunuyoruz.

Devamı
Image 1

Kozmetik Etiketleri

Günümüzde kozmetik sektöründe artan rekabetle beraber, elbette ürünün kullanıcılara hoş gözükmesi, dikkat çekmesi, ve ön planda olması gerekmektedir.

Devamı
Image 1

Temizlik Ürün Etiketleri

Bu sektördeki etiketler kullanıldığı alanların yaşam şartlarına göre en uygun ve en uzun ömürlü olacak şekilde seçilip, temizlik ürününüzün raflardaki yerini en ön plana getirir.

Devamı
Image 1

Anti-Mold Sticker

Antimold etiket genellikle tekstil lojistiğinde kullanılmaktadır. Koli veya kutuların içerisine yapıştırılarak etiketin nem alma özelliği sayesinde küf oluşumu engellenmektedir.

Devamı
Image 3

Hologram Baskılı Etiketler

Kalitenin yanında güvende her zaman önemlidir.

Devamı
Image 1

Güvenlik Etiketleri

Ürünlerinizin güvenliğini de bizler sağlayabiliriz! Ürünlerinizin kutusu yada ambalajı açıldığında bundan haberdar olmak istemez misiniz bunu sağlamak sizin elinizde!

Devamı
Image 2

Lojistik Etiketleri

Son yıllarda oldukça fazla gelişmekte olan lojistik sektörü her geçen gün daha da büyüyerek vazgeçilmez hale gelmiştir. Bizler lojistik sektörde lider firmalarla çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

Devamı
Image 3

Otomotiv Sanayi Etiketleri

Otomotiv sektöründe yedek parça olmazsa olmazlardandır.

Devamı
Image 1

Otopark Biletleri

Kullandığınız her marka ve modele uygun olan otopark biletlerinizi sizlere en doğru kalite ve fiyatta hazırlayıp teslim edelim.

Devamı
Image 2

Organizasyon Biletleri

Ülkemizde bulunan çeşitli fuar, davet, gösteri, sinema ve benzeri organizasyonlarda kullanılmak üzere konsepte uygun tasarımda biletler hazırlayıp sizlerin kullanımına sunmak bizim işimiz.

Devamı
Image 3

Raf Etiketleri

Ürünlerin bulunduğu raflarınız için uygun boyutlarda istediğiniz karton etiketleri biz sizlere hazırlayalım.

Devamı
Image 4

SOĞUK YALDIZ

Ürünlerde göz alıcılık ve kalite en önemli unsurlardan biridir. Otomasyon Etiket 'in sizlere sunduğu bu hizmet ürünlerinizin çok daha gösterişli olmasını sağlayacaktır.

Devamı
Image 4

Serigrafi Baskı Etiketleri

Serigrafi baskı tekniği ile ürünlerimizi diğer baskı sistemlerine göre daha dayanıklı, isteğe göre kabartmalı ve simli lak ile görünümünü daha canlı ve göz alıcı hale getiriyoruz.

Devamı
Image 6

Barkod Makinaları ve Ribonlar

Siz değerli müşterilerimizin istediği marka ve modellerde barkod makinalarını biz temin edelim ve sizlere ulaştıralım.

Devamı
Bizi Takip Edin!...