Hakkımızda

Etiket ve ambalaj ürünleri sektöründe uzun yıllar geçirmiş olmanın verdiği tecrübe deneyim ve bilgi birikimini 1998 yılında Otomasyon Etiket Baskı Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. ismi altında birleştiren firma ortakları başlangıç olarak, 100 m2 imalat alanında kurulu birer adet 3 renk flexo baskı ünitesi ve rulo sarım/sayım makinesi ile ilk üretimlerini gerçekleştirmeye başladılar.

Image 1

Misyon

Etiket ve ambalaj sektöründe müşterilerimizin ihtiyacı olan en doğru ürün ve hizmeti dilediği tasarımlarla birleştirerek istenilen yer ve zamanda sunmak için çalışıyoruz.


Vizyon

Her sektöre ve firmaya uygun ürün ve hizmeti en doğru şekilde belirleyen, dilenen tasarımlarla birlikte iyi fiyat, iyi hizmet ve en iyi kaliteyle müşterilerine ulaştıran sektöründe ki vazgeçilmez firma olabilmek.


Image 1

Biz Kimiz

Toplam kalite standardını yakalama ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilme anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini, başlangıç tasarım aşamasından itibaren ele alarak kullanıma hazır ürünün tarafınıza teslim edilmesine kadar geçen bütün işlem safhaları elemanlarımız tarafından büyük bir dikkat ve titizlikle ele alınır, sizlerin itibarı, bizim de itibarımızdır.

Kalite Politikamız

  • Ürün ve hizmet kalitesini sağlamayı,
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri beklentilerini karşılamayı, müşteri şartlarına uymayı,
  • Mevzuat şartlarına uymayı,
  • İş ahlakı ve dürüstlükten taviz vermeden çalışmayı,
  • Çalışanlarımızın sürekli eğitimlerle gelişmesini ve memnuniyetini sağlamayı,
  • Her işimizi öncekinden daha iyi yapmaya çalışarak işimizi sürekli iyileştirmeyi,
  • Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymayı ve sürekli iyileştirmeyi,
taahhüt ederiz.

Üretim

Sahip oldukları çalışma azmi ve titizlikle takip ettikleri kaliteli üretim politikasının bir sonucu olarak kısa sürede yaşanan gelişmelerle, 2000 yılı başlarında, imalathane 600 m2 lik üretim alanına sahip bugünkü yerine taşınarak makine parkına yeni 3 renk flexo baskı üniteleri ve rulo sarım/sayım/kesim makineleri eklendi. Makine parkında yapılan değişimler bununla da sınırla kalmayarak artan üretim ihtiyacı, gelişen kalite standartları ve piyasa şartlarındaki değişim de göz önünde bulundurularak, modern teknoloji ürünü, fonksiyonel 7 renk flexo baskı ünitesi, kalite kontrol sarım/sayım/kesim makineleri ile yıllık üretim kapasitesi 480.000 m2 den 3.000.000 m2 ye çıkartıldı.

Image 6 Image 7 Image 4 Image 8 Image 3 Image 5

Sertifikalarımız

Image 3
Bizi Takip Edin!...